Timeplan

Timeplan i PDF Finner du her

Endringer:
  • PA junior vil starte kl 16.00 på torsdager, og deles i 2 frem til 17.30, fra 17.30 er de samlet igjen frem til 18.00

  • På fredager vil det bli konkurransetrening kl 16.30 - 18.00, og spott trening kl 18.00 - 18.45
Treninger med Herman med PA fordyping vil være disse datoene:
  • 19 mars : 12.00 - 13.30
  • 26 mars:  12.00 - 13.30
  •   2 april :  17.00 - 18.30 
  • 10 april:   12.00 - 13.30
  • 30 april:   12.00 - 13.30
  • 14 mai:    12.00 - 13.30
  •   4 juni :   12.00 - 13.30

    MANDAG

    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4

    DISCO SG
    BARN 1 

    16.30-17.00

    FREESTYLE/SLOW
    REKRUTT  U/11 år16.45-17.30

    Turn 
    1-2KLASSE
    16.30 - 17.30

    FREESTYLE, SLOW DISCO

    LØ-MESTER O11
    16.45-18.15

     

    FREESTYLE, SLOW DISCO
    BARN 1 U/11 år
    17.00-18.15

    les mer

    DISCO SG/FORM
    ELITE
    17.30-18.15

     

    TURNLEK
    3-5 år
    17.30-18.15

    FREESTYLE, SLOW DISCO
    CHAMP / ELITE
    18.15-19.45
    FREESTYLE, SLOW DISCO
    CHAMP / ELITE
    18.15-19.45

    DISCO SG
    18.15-18.45

    TURN
    3- 4 klasse
    18.15-19.15

    SPOTTRENING
    19.45.20.30
    PA

     JR SG ELITE
    20.00-21.00

    STRETCH TEKNIKK
    18.45-20.00
    TURN
    5- 7 klasse
    19.15-20.30

    PA
    JR SG ELITE
    20.00.21.00

     

     

    TIRSDAG

    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4

    PA
    BARN 2
    16.45-18.15

    PA
    JR; SG; ELITE
    17.00-18.00

    les mer

     

    TURN DANSERE
    JR SR
     NIVÅ 3 OG 4 m/acro
    15.30 - 17.00

    PA
    BARN 1 og u/11
    ink. formasjon
    18.15-19.30

    STRETCH TEKNIKK

     18.15-19.30

    BARNEDANS
    3-5 år
    17.30 -18.15

    TURN DANSERE
    BARN 1/U11 år17.00-18.15

    PA
    JR
    19.30.21.00

    PA
    SR
    19.30-21.00

    FREESTYLE
    5-7 ÅR NYE
    18.15-19.00

    TURN DANSERE
    BARN 2

    18.15-19.30

    PA
    SR, SG, Elite
    21.00.22.00
    PA
    SR, SG, Elite
    21.00.22.00

    FREESTYLE
    8-13 ÅR ØVET
    19.00-19.45

    TURN ØVET
    OVER 10 ÅR
    19.30-20.30

     

    ONSDAG

     

    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4
    BALLET
    konkurranseparti
    15.15-16.30
    BARNEDANS
    3-5 år
    17.15-18.00
    TURN
    1.klasse
    16.30 - 17.30
    FREESTYLE, SLOW DISCO
    CHAMP / ELITE
    16.30-18.00
    FREESTYLE, SLOW DISCO
    CHAMP / ELITE
    16.30-18.00
    TEATERDANS
    5-7 år
    18.00-18.45
    TURN
    2.klasse
    17.30-18.30
    DOBBEL ALLE
    18.00-18.30
    HIP HOP
    8-13 år
    18.00-18.45
     
    MODERNE & JAZZ
    18.45-20.00
    TURN
    3-4.klasse
    18.30-19.30
    FREESTYLE, SLOW DISCO
    LØ-MEST O11
    18.30-20.00
    BALLET
    Konkurranseparti
    18.45-20.00
    TURN
    5-7.klasse
    19.30-20.45
    SUBJAZZ
    14 ukerskurs
    20.00-21.30

    DISCO SG

    20.00-20.30

     

    Torsdag


    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4

    PA
    JUNIOR
    16.00 18.00

    FREESTYLE, SLOW DISCO
    BARN 1 U/11 år
    17.00-18.00

    PA Junior
    16.00-17.30

     

    TURN DANSERE
    BARN2
    16.30 - 17.30
    PA
    BARN 2
    18.00-19.15
    HIP HOP
    5-7 år
    18.00-18.45

    PA BARN2 FORMASJON

    17.30-18.00

    TURN BARN
    4-6 ÅR
    17.30-18.15
    PA
    SR
    19.15-20.45
    PA FORMASJON
    JR FORM. ELITE
    18.45-19.30
    FREESTYLE, SLOW
    REKRUTT U/11
    18.00-18.45

    TURN DANSERE
    BARN 1 & U11

    18.15-19.15 

    PA
    SR FORM. ELITE
    20.45-21.45
    FREESTYLE, SLOW, DISCO
    REKRUTT O/11
    19.30-20.30
    TURN DANSERE

    Nivå 3 og 4
    med acro

    19.15-20.30

    TEAMamacitas
    20.30-21.30

     

    Fredag  

    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4
    KONKURRANSETRENING (ALLE)
    16.30 -18.00

    SPOT
    18.00-18.45
    PA FORDYPNING
    Flyttes til aktuelle søndager. Mer info kommer

    Søndag 

    SAL 1 SAL 2 SAL 3 SAL 4
    PA FORDYPNING
    Flyttes til aktuelle søndager. Mer info  kommer


     

    Kontakt oss

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.